Rüyada Ölmüş Birinin Arabasına Binmek

Yakın zamanda yada çok uzun zaman önce kaybettiğiniz birisini rüyanızda görmeniz onu özlemeniz onun ile geçirdiğiniz zamanların ve anıların canlanması neticesinde oluşabilir. Ancak Rüyada yakın zamanda ölmüş birisinin arabasına binmek  pek karşılaşılan bir durum değildir. Bu durum; Haksız elde edilmiş bir kazanç, yasal olamayan bir işe girişilmiş olması, toplumda kabul görmeyen bir uğraşa başlanılacak olması gibi olumsuzluklar olarak yorumlanabilir.

Rüyada Ölmüş Birisinin Arabasını Kullanmak; Ölen kişinin arabasını rüyayı gören kullanıyor ise, yakın zamanda parasal bir bolluğa erişeceğine, beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine  işaret edebilir. Kişinin borçlarını kapatacağına başka birinin desteği ile rahata ereceğini işaret eder.

Rüyada Ölmüş Birisinin Arabasını Satın Almak; Rüyada ölmüş birisini görmek iyi olarak yorumlanır, onun arabasını satın aldığını görmek ise, bir dize sıkıntılı günlerin habercisi olabilir. İş yoğunluğu stres aile içi sorunlar ve maddi sıkıntılar sizi bekliyor olabilir. Ülkenin Ekonomik kriz, enflasyon yada devalüasyon ile karşı karşıya kalabileceği şeklide yorumlanır.

Rüyada Ölmüş Birisinin Arabasını Görmek; Maddi kayıplar, kazançta düşüş, kazancın azalması, ekonomik kriz gibi parasal kayıplar olarak yorumlanır.  Yaptığınız yada yapacağınız yatırımları yüksek değerde para kaybına neden olabilir. Bu dönemde finansal olarak zorluk çekebilir evi çekip çevirmekte zorlanabilirsiniz.

 

 

Yazar: igunes

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir