Rüyada Üç Harfli Görmek

Üç harfli diye tabir ettiğimiz psişik olayları birden çok şekilde rüyada görmek mümkün. Gören kişi genelde kötü yönde etkilenir. Bir çok şekilde karşımıza çıkabilecek bu durumu yorumlamak gerekir ise;

Rüyada Üç Harfli Görmek; Rüyayı gören bireyin, iş yerinde ile aile içi çok karışık hadiseler ve çok problemli haller ile karşı karşıya geleceğine, huzursuzluklar, sıkıntılarla ile boğuşacağına ve ruhsal olarak çok kötü bir zaman geçireceğine alamet eder. Genel de bu tür olaylar rüyasında üç harfli gören kişinin birine isteyerek veya istemeyerek kötülük yaptığı için bu tür rüyalar ile karşılaşır.

Rüyada Üç Harfli ‘den Kaçmak; Rivayate göre rüyayı gören bireyin içerisinde var olduğu problemi ve kendisini ruhsal olarak çok kötü hallere sokan ve çok rahatsız olmasına sebep olan haller den kurtulacağına, zor günlerinden en kısa zamanda arınıp ferah bir soluk alacağına, yaşadığı olaylardan bir ders alıp kırılacağına ve sürekli zarara uğradığı arkadaşlarından veya akrabalarından uzaklaşacağı anlamına gelir.

Rüyada Üç Harfli Öldürmek; İyiyi işaret eder gören kişinin  karşısına hayırlı kapılar açılacağına ve böylelikle defa isabetli tek hamle yaparak geleceği için doğru ve karlı tek yatırım yapabileceğine, elemli ve meseleli geride bıraktığımız tek dönemden ardından devasa tek zenginliğe kavuşacağına, defa hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştireceğine, şansının ve kısmetinin de hep kendisinden yana gideceğine, makamının artacağına, yönetici koltuğuna oturtulmaya layık görüleceğine, zorlukların artacağına, toplumu aydınlatacak kadar ehil kimse olup, bilgiyle donanacağına, sıhhat meseleleri yaşanacağına ve dostlar arasına istenmeyen kişilerin gireceğine alamet etmektedir.

Rüyada Üç Harfli ile Uğraşmak; Hayatınızda kimi sıkıntılar ve düzensizlikler olduğunu, ruhsal külfet, iç darlığı, yaşamında tek durumdan kaynaklı sanki karmaşa yaşadığını ve bu sebepten kafanın defa karışmış olduğunu göstermekte, iyiyi, doğru yu ve yanlışı ayırt etmede zorlandığını içinizdeki boşluğu ifade etmektedir.
Yaşamınızda henüz kaygısız olmak gerekliliğini anlatır, lüzumsuz endişelerle kendinizi yıprattığını kendisini güvensiz hissettiğine yorumlanır.

Yazar: igunes

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir