Rüyada Üniversite Görmek

Rüyada üniversite görmek; Rüyayı gören kişinin yakın zamanlarda arkadaşı veya sevgilisi ile çok sıkıntılı problemler yaşayacağı anlamına gelir. Rüyasında üniversite gören kişi bu sıkıntıları çok çabuk atladıktan sonra sıkıntıların ve problemlerin yakın bir zamanda rahatlığa kavuşacağına işaret eder.

Rüyada Üniversite Kazandığını Görmek; Genelde iyiye yorumlanır, kişinin çok istediği bir şeyi gerçekleştirmeye çok yakın olduğunun işaretidir. Başarı, popülerlik, saygınlık gibi birçok konuda huzura kavuşacağı anlamına gelir.

Rüyada Üniversite de Kavga Etmek
Rüya üniversite de kavga ettiğini gören geçmiş yaşadığı kötü olaylardan biri ile tekrar karşı karşıya kalacağına işaret eder. Fakat rüyayı gören kişi bu olaylardan zarar alıp almaması tamamen rüyayı gören kişinin özgüvenine bağlıdır. Rüyayı gören şahıs karşılaşacağı olayla direkt olarak kendini etkileyecek ani kararlar almaması lazımdır.

Rüyada Sınıfta Kaldığını Görmek; Gerçek hayatta yaşanmış bir başarısızlığın bilinç altına yerleşmesi ve kişinin stres baskısı altında sınıfta kaldığını görmesi durumudur. Olayın aksine iyiye yorumlanmalıdır. Rüyayı gören kişi stresi kaygıyı bir nebze dışarı atmış olur. Yakın zamanda karşı karşıya gelmek istemediği, çekindiği bir olayı atlatacağı anlamına gelmektedir.
Rüyada Üniversite Hocasını Görmek;  Rüyanızda gördüğünüz hocanız iyi anlaştığınız biri ise ve rüya olumlu yönde görüldü ise iyiye işaret eder. Çözmekte zorlandığınız sorunları çözeceğini işarettir.  Kişi iş arıyorsa yakın zamanda bilgi ve birikimleri ile aradığını bulacağına işaret eder. Gördüğünüz hocanız üniversite hayatınız boyunca anlaşamadığınız birisi ise bu durumda içinize attığınız sıkıntıları bir nebze dışarı atmanıza yardımcı olacak niteliktedir. Her iki durumda da üniversitede hoca görmek iyi olarak yorumlanır.

Yazar: igunes

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir